جعبه غذا

جعبه غذا رستورانی

رستوران ها جهت ارسال سفارشات خود به دنبال بسته بندی می باشند که بخوبی از غذا در برابر آلودگی های محیطی محافظت کرده وحمل آن راحت باشد. از این جهت جعبه هایی طراحی شده که هر کدام ویژگی های خود را دارد. این جعبه ها در سایزهای متفاوتی تولید می شوند تا بتوان مقدار دلخواه سفارش را بدون تکان خوردن در داخل جعبه قرار داد. این جعبه ها را می توان با توجه به سایز و مقدار مقاومت مورد نظر از جنس مقوای ایندربورد ، بهداشتی و یا کارتن تولید نمود.

جعبه غذا پرسی

این جعبه همانطور که از اسم آن مشخص می باشد جهت قراردادن ظروف پرسی در داخل آن طراحی شده است. بنا به تعداد ظرف پرسی که در جعبه قرار میگیرد به جعبه غذا تک پرسی ، دو پرسی ، سه پرسی و چهار پرسی نامییده می شوند. این جعبه ها مقداری از ظرف پرسی بزرگتر ساخته میشوند که فضا جهت قرار دادن اقلامی مانند قاشق ، چنگال ، کارد، نوشیدنی و غیره… داشته باشد. این جعبه را معمولا از جنس کارتن ایفلوت و مقوای بهداشتی تولید می شود. بر روی مقوای بهداشتی میتوان هر طرح دلخواه چهاررنگی را چاپ نمود ولی چاپ بر روی ایفلوت معمولا تا دو رنگ و از نظر طراحی دارای محدودیت هایی می باشد.

جعبه غذا ترحیم

این جعبه می تواند تک ، دو و یا سه پرسی باشد که بر روی آن طرح هایی با تم تسلیت و ترحیم چاپ می شود.

جعبه غذای آماده

این جعبه دارای سایزهای تک پرسی ، دو پرسی ، سه پرسی و چهار پرسی می باشد . این جعبه ها بدون چاپ و آماده تحویل می باشند.

 
 

جعبه غذا دسته دار

این نوع جعبه نسبت به جعبه های پرسی دارای طول و عرض کمتر، ولی ارتفاع بیشتری دارد و دارای یک دسته می باشد که حمل جعبه را آسانتر می کند. جعبه غذای دسته دار از جنس مقوای بهداشتی تولید می شود و می توان بر روی آن چاپ با کیفیت چهاررنگ را انجام داد.