سینی مقوایی غذا

سینی مقوایی غذا جهت ارسال های بیرون بر رستوران ها مورد استفاده قرار می گیرد. این سینی ها جهت پک کردن سایر پک ها ی غذا به صورت یک جا ، توسط یک لایه سلفون شیرینگ شده و آماده ارسال برای مشتریان می شود. این بسته بندی نسبت به سایر پک ها بسیار ارزان تر می باشد و باعث گرم ماندن غذا نیز می شوند.

سینی کارتن ایفلوت

این سینی ها به طور معمول از جنس کارتن سه لایه با فلوت e و یا به اصطلاح ایفلوت تولید می شوند. این جنس از مقاومت خوبی برخوردار است . در تولید سینی های سه پرسی از کارتن با فلوت c نیز استفاده می شود که مقاومت سینی را بالاتر می برد. سایز این سینی ها مناسب ظروف پرسی می باشد که جنس ظروف می تواند آلومینیومی و یا فوم باشند. این بسته بندی به سایزهای تک پرسی ، دوپرسی و سه پرسی تولید می شود که اندازه آن برای جنس فوم و آلومینیوم متفاوت می باشد. جهت چاپ بر روی سینی می توان بر روی لبه های بیرونی سینی چاپ سیلک و یا فلکسو انجام داد. سینی ها به صورت باز شده و روی هم خوابیده به مشتریان تحویل داده می شود. جمع کردن و بستن این سینی ها بسیار آسان می باشد.

سینی مقوایی

این نوع سینی ها از مقوای دوبلکس بهداشتی تولید می شوند. این مقواها دارای گرماژهای 480 ، 520 و 550 گرم می باشند که هر چه گرماژ بالاتر رود استحکام سینی نیز بیشتر می باشد. بر روی این سینی ها می توان تا چهار رنگ چاپ آفست انجام داد که از کیفیت چاپ بسیار بالایی برخوردار است. این سینی نیز در سایزهای تک پرسی ، دو پرسی و سه پرسی تولید می شوند.