جعبه ساندویچ

ساندویچ دارای سایزها و اشکال متفاوتی می باشد که جهت بسته بندی آن نیاز به جعبه با ابعاد و مدل های متفاوتی می باشد. تلاش شده این نوع از بسته بندی در سایزها و مدل های متفاوت در دسترس فست فودها و رستوران ها قرار گیرد.

لیست قیمت جعبه ها را میتوانید از طریق واتس اپ از همکاران ما دریافت نمایید.

طراحی جعبه ساندویچ

طراحی جعبه ساندویچ در این مجموعه بصورت رایگان انجام می شود. طراحی جعبه توسط طراحان مجرب و الهام گرفته از محیط رستوران و فست فود شما و مطابق با خواست و سلیقه شما انجام می گیرد. طراحی انجام شده تا زمان تایید نهایی توسط شما قابل ادیت می باشد و به بخش چاپ ارسال نخواهد شد.

چاپ جعبه ساندویچ

چاپ جعبه های ساندویچ بر روی مقواهای ایندربورد ، پشت طوسی و یا مقوای دوبلکس بهداشتی توسط دستگاه چاپ آفست و از یک رنگ تا شش رنگ صورت می گیرد. کیفیت چاپ بر روی مقوای ایندربورد و پشت طوسی به مراتب بالاتر از دوبلکس بهداشتی می باشد. مشتریان می توانند با چاپ لوگو ، آدرس ، تلفن ، آدرس شبکه های اجتماعی و شعارهای خود بر روی جعبه به تبلیغ کسب و کار خود بپردازند

قیمت جعبه ساندویچ

جعبه ساندویچ را میتوان در ابعاد ، سایز و جنس های متفاوتی تولید نمود که قیمت جعبه ساندویچ به مواردی چون جنس ، ابعاد ، مدل ، تیراژ و تعداد رنگ چاپ بستگی دارد. به طور معمول جنس ایندربورد از بهداشتی گرانتر می باشد. از نظر رنگ های به کار رفته در طرح ، هر چه تعداد رنگ بیشتری به کار رفته باشد هزینه چاپ بالاتری دارد. کمترین تیراژ قابل سفارش 1000 عدد می باشد ولی بهترین تیراژ از نظر قیمت ، تیراژ 5000 عدد به بالا می باشد و هر چه تیراژ بالاتر باشد ، هزینه تمام شده هر جعبه کمتر خواهد شد. ارزانترین مدل جعبه ساندویچ ، مدل سفره ای و داخل سالن می باشد.

انواع جعبه ساندویچ

جعبه ساندویچ به دلیل تنوع در طول و شکل نان ساندویچ دارای مدل های متفاوتی می باشد که هر مدل دارای سایزهای متفاوتی می باشد. تفاوت اکثر مدل ها در نحوه باز و بسته شدن جعبه می باشد. در ادامه به معرفی مدل ها و سایزهای این جعبه می پردازیم.

جعبه ساندویچ سفره ای

این مدل جعبه به دلیل اینکه باز شده آن به شکل یک بشقاب در زیر ساندویچ قرار می گیرد بسیار مورد استقبال مشتریان قرار می گیرد. همچنین به دلیل ارزانتر بودن این جعبه نسبت به مدلهای دیگر مورد توجه صاحبین فست فودها و رستوران ها می باشد.

 

جعبه ساندویچ کلاب

این مدل جعبه برای ساندویچ هایی می باشد که از نان تست در آن ها استفاده شده است. این جعبه ها به شکل مثلث و یا مستطیل و دارای یک پنجره برای مشاهده محتویات داخل ساندویچ می باشند.

 
 
 

مدل درب از بالا

درب این مدل از بالای جعبه باز شده و می توان ساندویچ را کاملاً افقی از جعبه خارج نمود. این جعبه برای ساندویچ هایی که باتوجه به محتویات درونش باید به صورت افقی سرو شوند مناسب است.

 

جعبه ساندویچ کشویی

جعبه ساندویچ کشویی از دو قسمت رویه و قسمت کشویی تشکیل شده است و به شکل قوطی کبریت باز و بسته می شود. بر روی کاور(رویه) و قسمت کشویی می توان هر نوع طرحی را چاپ نمود.

این جعبه مقاومت بالایی دارد و میتواند در هر سایزی تولید شود.جعبه هات داگ کشویی از جنس مقوای ایندربورد می باشد و چاپ بر روی آن به روش آفست انجام می شود.

بر روی این جعبه خدماتی چون سلفون و طلاکوب را نیز می توان انجام داد. این جعبه بسیار شکیل می باشد و محصولات شما را از رقیبانتان متمایز می نماید.
شما می توانید از طریق واتساپ و یا شماره های تماس با همکاران ما مشورت نموده و مدل جعبه مناسب محصولتان را انتخاب نمایید.

 

جعبه هات داگ

جعبه هات داگ به مانند یک پلیت در زیر ساندویچ قرار می گیرد. جنس آن از مقوای ایندربورد می باشد که موجب می شود روغن و رطوبت ساندویچ به دست منتقل نشود.

این جعبه مناسب سرو هات داگ در داخل سالن فست فود و رستوران ها می باشد و از نظر قیمت ارزان ترین مدل جعبه ساندویچ می باشد.

 
 
 

مدل کیبوردی

همانطور که از اسم جعبه مشخص می باشد درب این جعبه به مانند درب جعبه های کیبورد باز و بسته می شود. درب جعبه دارای دو زبانه می باشد که در هنگام بسته شدن به داخل کناره های جعبه فرو می رود.

این جعبه از استحکام بسیار بالایی برخوردار است و مناسب ساندویچ هایی با طول بلند می باشد. جنس این جعبه از مقوای بهداشتی می باشد.

 
 
 

مدل بالشتی

این جعبه مناسب ساندویچ های لقمه به مانند کباب لقمه می باشد. درب این جعبه از یک نیم هلال تشکیل شده که به راحتی بر روی جعبه چفت می شود.

در تولید این جعبه می توان از دو جنس مقوای بهداشتی و ایندربورد استفاده نمود. چاپ این جعبه بر روی هر دو نوع جنس به روش آفست انجام می شود و می توان طرح های چهار رنگ را بر روی آن انجام داد.

ستن جعبه بسیار سریع و راحت می باشد و فقط با تا زدن قسمت نیم هلالی ، درب جعبه بسته خواهد شد.