جعبه سوخاری و یا همان جعبه کنتاکی جهت قرار دادن سوخاری دو تکه ، سه تکه ، چهار و شش تکه مورد استفاده قرار می گیرد. همچنین مدل هایی موجود می باشد که می توان سس و نوشابه و سیب زمینی را در کنار آن قرار داد.
جعبه مرغ کنتاکی یکی از جعبه های پرمصرف در فست فود و رستوران ها می باشد که در کنار جعبه های همبرگر ، جعبه ساندویچ ، جعبه سیب زمینی مورد استفاده قرار می گیرد. این جعبه ها باید از جنسی ساخته شود که ضد روغن باشد.
بنابراین می توان از مقوای ایندربورد و یا بهداشتی این جعبه را تهیه نمود.جعبه سوخاری را میتوان در ابعاد ، سایز و جنس های متفاوتی تولید نمود.

مزایای استفاده از جعبه سوخاری

پک نمودن سوخاری در کمترین زمان ممکن

حفظ کیفیت و گرم ماندن سوخاری تا رسیدن به دست مشتری

روی هم چیدن پک ها و اشغال کمترین فضا در باکس پیک ها

تبلیغ فست فود و رستوران از طریق چاپ روی جعبه

قیمت جعبه سوخاری

قیمت جعبه سوخاری به مواردی چون مدل جعبه ، جنس جعبه ، گرماژ ورق به کار رفته ، تعداد رنگ چاپ و تیراژ ( تعداد سفارش ) وابسته می باشد و هر کدام می تواند تاثیر به سزایی در قیمت تمام شده جعبه داشته باشد. هر چه تیراژ سفارش بالاتر باشد هزینه تمام شده هر جعبه نیز کمتر خواهد بود.

قیمت جعبه سوخاری به مواردی چون جنس جعبه ، گرماژ ورق به کار رفته ،تعداد رنگ چاپ و تیراژ (تعداد سفارش) وابسته می باشد. در صورت استفاده از کارتن ایفلوت ، باید به واسطه یک کاغذ روغنی که به صورت پاکت و یا دورپیچ می باشد از تماس مستقیم مواد غذایی با کارتن جلوگیری شود که خود شامل هزینه اضافی می باشد. جنس ایندربورد دارای خاصیت ضد روغن می باشد که مناسب ترین مقوا جهت تولید این جعبه می باشد ولی از نظر قیمت نسبت به بهداشتی و ایفلوت هزینه بالاتری دارد. از لحاظ رنگ ، تامپلات بودن طرح بیشترین تاثیر را در قیمت تمام شده دارد. هر چه تیراژ بالاتر باشد هزینه تمام شده هر جعبه نیز کمتر خواهد بود.

انواع مدل جعبه سوخاری

مدلهای جعبه سوخاری بسته به تعداد تکه سوخاری که داخل جعبه قرار می گیرد و نحوه باز و بسته شدن درب جعبه شامل مدل های ذیل می باشد.

جعبه سوخاری درب قفلی

این جعبه جهت قرار دادن سوخاری دو تکه و یا سه تکه مورد استفاده قرار می گیرد. درب این جعبه بر روی هم قرار گرفته و از کناره ها، جعبه قفل می شود. این جعبه به دلیل قفل شدن درب جعبه بسیار مناسب بیرون بر بوده و پرفروشترین مدل جعبه سوخاری می باشد. این جعبه در سایزهای دوتکه ، سه تکه و پنج تکه تولید می شود.

قیمت این جعبه بسیار مناسب و مقرون به صرفه می باشد.کف این جعبه لاک باتم می باشد و با باز شدن جعبه ، کف آن نیز باز شده و قفل می شود و دیگر احتیاج به بستن کف جعبه نمی باشد.این جعبه را می توان از دو نوع جنس ایندربورد و مقوای دوبلکس بهداشتی تولید نمود.

جنس ایندربورد را تا ضخامت ۳۰۰ گرم میتوان تولید نمود که جهت بسته بندی مرغ سوخاری با هر وزنی کافی می باشد و بر روی آن می توان چاپی کاملاً رنگی انجام داد. همچنین بر روی این جنس می توان خدماتی مانند سلفون ، امباس و یا برجسته را نیز انجام داد.

جنس مقوای دوبلکس دارای ضخامت ۵۰۰ گرم می باشد. این جعبه از مقاومت بالایی برخوردار می باشد و بر روی این مقوا می توان تا چهار رنگ را چاپ نمود. داخل این جعبه را می توان سلفون نمود. رویه این جعبه از جنس کرافت ( قهوه ای رنگ ) می باشد و چاپ بر روی آن به دلیل پس زمینه تیره با درصدی تغییر رنگ همراه می باشد.از این نوع جنس بیشتر در تولید جعبه سوخاری پنج تکه استفاده می شود.

جعبه سوخاری قفل شو
جعبه سوخاری

جعبه سوخاری سفره ای

این مدل جعبه به دلیل قیمت ارزان و سهولت در جمع و باز شدن جعبه بسیار مورد استقبال فست فودها می باشد. مدل سفره ای یا بشقابی مانند یک بشقاب باز شده و در زیر دست قرار می گیرد. قیمت این مدل جعبه نسبت به سایر مدل ها کمتر و ارزان تر می باشد. این مدل به دلیل اینکه کارکنان فست فود و رستوران می توانند به سرعت جعبه را جمع کرده و آماده نمایند در وقت و زمان بسیار صرفه جویی می نماید.

این جعبه در زمان صرف سوخاری می تواند به صورت یک پلیت در زیر دست مشتریان قرار گیرد. بر روی این جعبه نیز می توان چاپ کاملاً رنگی را انجام داد. جهت برجسته نمودن قسمتی از جعبه که لوگو یا شعار رستوران می باشد و یا ایجاد یک طرح برجسته بر روی جعبه می توان خدمات امباس و برجسته را بر روی آن انجام داد.
جهت ضد آب نمودن و یا پس ندادن رنگ جعبه در طرح هایی که پس زمینه رنگی دارند می توان روی جعبه را نیز سلفون نمایید.
این جعبه در سایزهای متفاوتی تولید می شود که هر حجم و اندازه ای از سوخاری را در خود جای می دهد.

جعبه سوخاری سفره ای

جعبه سوخاری سالن ( پلیت سوخاری )

این جعبه همانطور که از اسمش پیداست جهت استفاده در سالن فست فودها مورد استفاده قرار می گیرد. این جعبه بدون درب می باشد و جهت بیرون بر مناسب نمی باشد. پروسه تولید این جعبه از باقی جعبه ها کمتر می باشد و جمع کردن جعبه بسیار راحت و سریع می باشد.

قیمت این جعبه از باقی جعبه ها ارزان تر می باشد. جنس این جعبه از مقوای ایندربورد می باشد که کاملاً بهداشتی و ضد روغن می باشد. بر روی دیواره های این جعبه می توان طرح مورد نظر را چاپ نمود که به جهت شلوغ نشدن و خوانایی از لوگو و شعار فست فود و یا رستوران استفاده می شود.

جعبه سوخاری خانواده ( دسته دار )

این جعبه مناسب پک نمودن مرغ سوخاری پنج تکه و شش تکه می باشد. در این مدل جهت حمل راحت تر آن دارای دسته ای می باشد که در واقع از روی هم آمدن دو قسمت درب جعبه تشکیل شده است . قابلیت چاپ کاملاً رنگی بر روی این جعبه وجود دارد.

این جعبه از جنس مقوای ایندل بورد و یا مقوای بهداشتی تولید می شود . از این مدل جعبه می توان جهت بسته بندی مرغ سوخاری سه تکه به همراه سیب زمینی و سایر مخلفات نیز استفاده نمود. قیمت تمام شده این جعبه در تیراژهای بالا بسیار مقرون به صرفه می باشد.

جعبه سوخاری خانواده
جعبه سوخاری دسته دار

جعبه سوخاری درب از بالا

در این مدل به مانند بسیاری از جعبه ها درب جعبه از قسمت بالایی جعبه و به مانند درب صندوق باز می شود. این مدل یکی از موارد بیرون بر می باشد. در بالای جعبه هواکش هایی وجود دارد که از عرق کردن سوخاری درون جعبه جلوگیری می نماید تا وقتی به دست مشتریان میرسد کیفیت و تردی سوخاری حفظ شده باشد. این جعبه از مقوای ایندل بورد تولید شده و می توان بر روی درب و دیواره های جعبه طرح های کاملاً رنگی را چاپ نمود.
جعبه سوخاری ساده
جعبه سوخاری درب از بالا

جعبه سوخاری کشویی

جعبه سوخاری کشویی به مانند جعبه کبریت از دو قسمت رویه و زیره تشکیل شده است که معمولا رویه آن چاپ شده و زیره آن که سوخاری در آن قرار می گیرد بدون چاپ بوده و در داخل رویه قرار می گیرد.جنس این جعبه از مقوای ایندربورد می باشد و می توان از مقوای بهداشتی نیز در تولید این جعبه استفاده نمود. به دلیل استفاده از جنس بیشتر در این نوع جعبه قیمت آن نسبت به سایر جعبه ها مقداری بیشتر می باشد.
جعبه برگر کشویی
جعبه سوخاری کشویی

جعبه سوخاری آماده

جعبه های آماده دارای یک طرح ثابت و مشخص می باشد و هیچ گونه برند ، لوگو و یا نام شرکتی روی آنها چاپ نشده است . این جعبه ها دارای طرحی مشخص بوده و به صورت آماده و چاپ شده موجود می باشد. می توان آن ها را در تعداد کمتر از 1000 عدد نیز سفارش داد و که در کمتر از 24 ساعت ارسال خواهد شد.
جعبه کنتاکی سه تکه
جعبه سوخاری دو تکه

جعبه مرغ کنتاکی

به دلیل وجود روغن در سوخاری ، جعبه ای که برای این غذا مورد استفاده قرار می گیرد بایستی از مقوایی که خاصیت ضد روغنی استفاده شود. این خاصیت را می توان در مقوای ایندربورد و بهداشتی یافت. به دلیل جذب و خروج رطوبت از جعبه ، سوخاری خاصیت ترد بودن خود را حفظ می کند. بر روی جعبه ها می توان چاپی با کیفیت از برند و شعار فست فود را انجام داد که بهترین راه بازاریابی برای کسب و کار شما می باشد.
جعبه مرغ کنتاکی
هولدر مرغ کنتاکی

جنس جعبه سوخاری

جعبه سوخاری را می توان از دو نوع مقوای ایندل بورد ( سفید رنگ ) و دوبلکس بهداشتی کرافت ( قهوه ای رنگ ) تولید نمود. جنس ایندربورد دارای خاصیت ضد روغن می باشد که مناسب ترین مقوا جهت تولید این جعبه می باشد ولی از نظر قیمت نسبت به بهداشتی و ایفلوت هزینه بالاتری دارد.

این مقوا کاملاً بهداشتی بوده و می توان مواد غذایی را مستقیماً در آن قرار داد. در صورت استفاده از کارتن ایفلوت ، باید به واسطه یک کاغذ روغنی که به صورت پاکت و یا دورپیچ می باشد از تماس مستقیم مواد غذایی با کارتن جلوگیری شود که خود شامل هزینه اضافی می باشد.

چاپ جعبه سوخاری

چاپ جعبه سوخاری توسط دستگاه افست انجام می شود. این نوع چاپ دارای کیفیت بالایی می باشد و به مانند چاپ های سیلک و فلکسو نمی باشد. چاپ آفست را می توان تا چهار یا شش رنگ انجام داد.از لحاظ رنگ ، تمپلات بودن طرح بیشترین تاثیر را در قیمت تمام شده دارد.

طراحی جعبه سوخاری

نوع طراحی و ابعاد طراحی برای هر جعبه متفاوت می باشد و بایستی بر اساس یک سری معلومات طراحی روی جعبه را انجام گیرد. طراحی در این مجموعه توسط طراحان حرفه ای و به صورت کاملاً رایگان انجام می شود. طراحان ما با توجه به لوگوی برند شما و همفکری و نظر مشتریان طرح مورد نظر را طراحی کرده و پس از تاًیید نهایی در دستور چاپ قرار می گیرد.

جعبه سوخاری ارزان

به طور کلی قیمت یک جعبه سوخاری به عواملی همچون تعداد سفارش ، مدل جعبه و نوع جنس استفاده شده در ساخت جعبه وابسته می باشد. ارزان ترین جعبه سوخاری از لحاظ مدل جعبه می توان به جعبه سفره ای اشاره نمود. از لحاظ جنس جعبه نیز مقوای بهداشتی نسبت به مقوای ایندربورد ارزان تر می باشد.

البته این مطلب را باید در نظر داشت که مقوای بهداشتی دارای گرماژ ۵۰۰ گرم و ایندربورد نهایتاً ۳۰۰ گرم می باشد که در بعضی مواقع قیمت این دو جنس برابر می شود.در تعداد سفارش جعبه نیز باید به این مطلب دقت نمود که با افزایش تعداد جعبه بسیاری از هزینه های ثابت تولید بر روی تعداد جعبه ها سرشکن شده و در نهایت قیمت تمام شده هر عدد جعبه کاهش می یابد.

نحوه سفارش جعبه سوخاری

انتخاب مدل و سایز جعبه با مشورت و همفکری کارشناسان ما

طراحی رایگان طرح روی جعبه با همفکری و در نهایت تأیید شما

قرار گرفتن در پروسه چاپ و تولید

آماده شدن جعبه و پک کردن جعبه ها جهت ارسال

ارسال به تمام نقاط ایران