جعبه همبرگر

جعبه همبرگر پک مناسبی برای بسته بندی همبرگر می باشد که با توجه به مصرف همبرگر در داخل و یا خارج سالن دارای مدل ها و سایزهای متفاوتی می باشد. جعبه برگر دارای مدل های بیرون بر و داخل سالن می باشد. همبرگر جزء غذاهای گرم می باشد که در آن از نان استفاده شده است . تولید گرما و رطوبت در غذاهای گرم باعث خمیر شدن نان به کار رفته در همبرگر می شود. بنابراین بسته بندی که برای همبرگر مورد استفاده قرار می گیرد باید رطوبت و گرما را جذب و یا به بیرون از بسته بندی انتقال دهد. این توانایی را تنها می توان در جعبه همبرگر مقوایی دید ، که رطوبت را جذب و یا از طریق هواکش هایی که در جعبه تعبیه شده به بیرون انتقال می دهد.

از دیگر فواید جعبه های مقوایی می توان به کیفیت چاپ آفست ، که بر روی این جعبه ها چاپ می شود اشاره نمود. توسط دستگاه آفست می توان طرح هایی با چهار یا شش رنگ را چاپ نمود.

لیست قیمت جعبه ها را میتوانید از طریق واتس اپ از همکاران ما دریافت نمایید.

انواع جعبه همبرگر

جعبه همبرگر دارای مدل های متفاوتی می باشد که تفاوت اکثر آنها در نحوه باز و بسته شدن جعبه می باشد. البته مدل هایی نیز وجود دارند که می توان علاوه بر همبرگر مواردی مانند سس ، نوشابه و سیب زمینی را در کنار آن میتوان قرار داد.

جعبه برگر سفره ای

یکی از نگرانی های صاحبان فست فودها این است که جعبه ای که برای بسته بندی خود انتخاب می کنند قیمت مناسبی داشته باشد و به راحتی و سریع پک شود که زمان زیادی از کارکنان را نگیرد.

مدل سفره ای به دلیل اینکه ساختار بسیار ساده ای دارد جمع کردن آن بسیار آسان و سریع می باشد و به دلیل اینکه در تولید آن از چسب استفاده نمی شود از قیمت پایین تری نسبت به سایر جعبه ها برخوردار است.

این مدل از جعبه ها به هنگام استفاده توسط مشتریان می تواند به مانند یک پیش دستی و به حالت یک سفره کوچک در زیر دست باز شده و مشتری با خیال راحت غذای خود را میل کند. این مدل ارزانترین جعبه همبرگر در بین تمام مدل ها می باشد.

جعبه همبرگر سفره ای از جنس مقوای ایندربورد ( فود گرید ) تولید می شود که کاملاً بهداشتی بوده و به دلیل پوشش روی مقوا چربی و روغن به مقوا نفوذ نکرده و لکه چربی نمی اندازد.

ابعاد جعبه برگر سفره ای

ابعادطول (cm)عرض (cm)ارتفاع (cm)
سایز 113138
سایز 2131310
سایز 314147.5
سایز 415157.5

جعبه برگر هلالی

درب این جعبه از زبانه های هلالی شکل تشکیل شده که با در هم رفتن این زبانه ها درب جعبه بسته می شود. این مدل را می توان با مقوای ایندربورد و کرافت تولید نمود.

ابعاد جعبه برگر هلالی

ابعادطول (cm)عرض (cm)ارتفاع (cm)
سایز 112127
سایز 214148
سایز 314.514.513

جعبه برگر قفلی

درب این جعبه در دوسر جعبه به صورت زبانه های مثلثی شکل شده و در کناره های جعبه قفل می شود. این مدل را می توان با مقوای ایندربورد و کرافت تولید نمود.

این جعبه به دلیل اینکه کف جعبه به صورت Lock Bottom می باشد ، همزمان با باز کردن جعبه انتهای آن جمع می شود. این خاصیت باعث صرفه جویی در زمان جمع کردن جعبه توسط کارکنان فست فود می شود.

از دیگر خاصیت جعبه برگر قفلی می توان به استحکام و محفوظ بودن جعبه اشاره نمود بطوریکه این جعبه جهت بیرون بر بسیار مناسب می باشد.

ابعاد جعبه برگر قفلی

ابعادطول (cm)عرض (cm)ارتفاع (cm)
سایز 112127.5
سایز 214148
سایز 314.514.510
سایز 4171510
سایز 5161612

جعبه برگر ساده (درب از بالا)

درب این جعبه به مانند اکثریت جعبه ها از بالای جعبه باز و بسته می شود. باز و بسته کردن آن بسیار آسان می باشد.

ابعاد جعبه همبرگر ساده (درب از بالا)

ابعادطول (cm)عرض (cm)ارتفاع (cm)
سایز 114148
سایز 213138

جعبه برگر کشویی

این مدل از یک جعبه داخلی که همبرگر در آن قرار می گیرد و قسمت کاور که روی جعبه را می پوشاند تشکیل شده است . این جعبه به مانند قوطی کبریت باز و بسته می شود.

ابعاد جعبه برگر کشویی

ابعادطول (cm)عرض (cm)ارتفاع (cm)
سایز 113137.5
سایز 222159.5

جعبه برگر شش ضلعی


این مدل نیز به مانند مدل سفره ای می باشد ولی شش ضلعی و درب و زیره جعبه از هم جدا می باشند.

ابعاد جعبه برگر شش ضلعی

ابعادطول (cm)عرض (cm)ارتفاع (cm)
سایز 113138
سایز 215158.5

جعبه همبرگر بیرون بر


این جعبه دارای سایزهای متفاوتی می باشد که می توان یک یا چندین همبرگر و مخلفات را در آن قرار داد.

ابعاد جعبه برگر بیرون بر

ابعادطول (cm)عرض (cm)ارتفاع (cm)
سایز 1201318
سایز 2221710
سایز 3252015
سایز 4251825

جعبه برگر صدفی

جعبه مک دونالدی یا صدفی به دلیل آنکه احتیاج به بستن جعبه توسط پرسنل فست فودها ندارد یک مدل بسیار پرطرفدار در فست فودها می باشد.

ابعاد جعبه برگر صدفی

ابعادطول (cm)عرض (cm)ارتفاع (cm)
سایز 112.512.58

جعبه برگر کرافت

جعبه برگر را در برخی از مدلها می توان از جنس کرافت تولید نمود.

ابعاد جعبه برگر کرافت

مدلسایزطولعرضارتفاع
درب هلالیسایز 116.516.515
درب از بالاسایز 113138
سایز 213.713.79
سایز 315158
سایز 4151510
سایز 52214.510
سفره ایسایز 112127
سایز 214147
سایز 318148

جعبه برگر آماده

جعبه همبرگر آماده جعبه هایی هستند که طرح روی جعبه لوگو و آدرسی نداشته و همه فست فودها و رستوران ها می توانند از این جعبه ها استفاده کنند. این جعبه ها تولید شده و آماده ارسال برای مشتریان می باشد. این جعبه ها را می توان در تعداد کمتر از 1000 عدد نیز سفارش داد.

قیمت جعبه برگر

جعبه برگر را میتوان در ابعاد ، سایز و جنس های متفاوتی تولید نمود که قیمت جعبه همبرگر به مواردی چون جنس ، ابعاد ، مدل ، تیراژ و تعداد رنگ چاپ بستگی دارد. به طور معمول جنس مقوای ایندربورد از بهداشتی و ایفلوت گرانتر بوده و هزینه بالاتری دارد ولی این مورد را باید در نظر داشت که در صورت استفاده از کارتن ایفلوت ، همبرگر را می توان به واسطه یک کاغذ روغنی که به صورت پاکت و یا دورپیچ می باشد درون جعبه قرار داد که خود شامل هزینه دیگری می باشد.

از نظر رنگ های به کار رفته در طرح ، هر چه تعداد رنگ بیشتری به کار رفته باشد هزینه چاپ بالاتری دارد. کمترین تیراژ قابل سفارش 1000 عدد می باشد ولی بهترین تیراژ از نظر قیمت تیراژ 5000 عدد به بالا می باشد و هر چه تیراژ بالاتر باشد ، هزینه تمام شده هر جعبه کمتر خواهد شد. ارزانترین مدل جعبه همبرگر ، مدل سفره ای می باشد.

طراحی جعبه برگر

طراحی جعبه برگر در شرکت پارسیان پک توسط طراحان ماهر به صورت کاملاً رایگان ، مطابق با اصول طراحی ، خواست و سلیقه مشتری انجام می گیرد. از اینرو که به طور معمول بر روی طرح جعبه همبرگر لوگوی فست فود درج می گردد ، در صورت نداشتن لوگو و تمایل مشتری طراحی لوگو با صرف هزینه بسیار ناچیز در این مجموعه انجام می گیرد. مشتریان پس از انتخاب نوع جعبه و جنس آن ، با مشورت طراحان شرکت و بهره گیری از تم رستوران طراحی جعبه خود را انجام می دهند. این طراحی تا زمان رسیدن به طرح و رنگبندی مورد نظر مشتری قابل ادیت می باشد. طرح پس از تأیید نهایی توسط مشتری به واحد چاپ ارسال می شود و پس از این مرحله امکان تغییر و ادیت طرح وجود ندارد.

تولید جعبه همبرگر

جعبه برگر را می توان از مقواهای ایندربورد، بهداشتی و حتی کارتن ایفلوت تهیه نمود در جعبه هایی که از مقوای ایندربورد و یا بهداشتی تهیه شده اند بدلیل خاصیت بهداشتی بودن و ضدروغنی بودن مقوا می توان همبرگر را مستقیماً در جعبه قرار داد ولی در جعبه ایفلوت نمی توان این کار را انجام داد و باید حتماً در پاکت و یا دور پیچ قرار گیرد که خود شامل هزینه دیگری می شود.