امروزه رقابت فشرده ای بین برندهای تغذیه وجود دارد و روش های جذب مشتری بسیاری وجود دارد که یکی از این موارد کیفیت و نوع بسته بندی محصول می باشد. قیف کاغذی سیب زمینی یکی از مدل های جعبه سیب زمینی می باشد که در کنار پک هایی به مانند جعبه پیتزا ، جعبه همبرگر در فست فودها و رستوران ها بسیار مورد استفاده و توجه قرار گرفته است.
این پک در عین سادگی بسیار خلاقانه و کاربردی می باشد و به راحتی می توان سیب زمینی سرخ کرده را در آن سرو و میل نمود.

قیف کاغذی سیب زمینی سرخ کرده

سیب زمینی سرخ کرده را می توان با بسته بندی های مختلفی به دست مشتریان رساند ولی می توان گفت جذاب ترین و جدیدترین بسته بندی قیف سیب زمینی می باشد. این جعبه به دلیل شکلی که دارد به راحتی در یک دست قرار گرفته و می توان حتی در حین حرکت نیز سیب زمینی را میل کرد.

قیف کاغذی سیب زمینی

انواع قیف سیب زمینی

قیف سیب زمینی در انواع کاغذی و مقوایی تولید می شود که نوع مقوایی استحکام بیشتری دارد و احتمال تا شدن و بیرون ریختن سیب زمینی در آن بسیار کمتر می باشد. قیف سیب زمینی به دو شکل ساده و با جای سس (قیف سیب زمینی بلژیکی) تولید می شود.

کاربرد انواع قیف سیب زمینی

در سرو کردن سیب زمینی سرخ شده می توان آن را در پک سوخاری و یا همبرگر قرار داد ولی زمانی که سفارش مشتری سیب زمینی باشد نیازمند بسته بندی مجزا میباشد .جعبه سیب زمینی یکی از بسته بندی های ضروری در بسیاری از فست فودها محسوب می شود و یکی از مدل هایی که بسیار طرفدار داشته مدل قیفی آن می باشد.

در فست فودهای شلوغ و پرتردد ، بسته بندی هایی که در پک کردن غذا کمترین زمان را از کارکنان فست فود بگیرد بسیار اهمیت دارد. قیف سیب زمینی جزء پک هایی می باشد که در کوتاهترین زمان آماده سرو غذا شده و میل کردن سیب زمینی را برای مشتریان بسیار راحت و لذت بخش می نماید.

کاربرد قیف سیب زمینی

مزایای استفاده از قیف سیب زمینی

جنس این جعبه از مقوای ایندربورد که ضد روغن میباشد تهیه می شود ولی می توان این قیف را از جنس کاغذ نیز تولید نمود.
قیف کاغذی استحکام کمتری نسبت به جنس مقوایی خود دارد ولی از نظر قیمت بسیار مناسب تر می باشد.
این محصول را می توان از مقوای ایندربورد ، کرافت ، تحریر و یا کاغذ گلاسه تولید نمود. البته هر کدام مزایا و معایب خود را دارند که می توان به آن اشاره نمود.

جنس قیف سیب زمینی

مقوای ایندل بورد

مهمترین مواردی که در مورد این جنس می توان اشاره نمود مقاومت و کیفیت چاپ بر روی این مقوا می باشد. این مقوا همچنین ضد روغن می باشد و با چربی سیب زمینی استحکام خود را از دست نمی دهد.

مقوای گلاسه

این مقوا به مانند ایندل بورد ضد روغن بوده و می توان چاپ با کیفیتی بر روی آن انجام داد ولی مقاومت و استحکام آن کمتر می باشد.
در ساخت این قیف از مقوای گلاسه با گرماژ بین ۱۵۰ الی ۲۳۰ گرم استفاده می شود که نسبت به قیف های کاغذی از کیفیت بالاتری برخوردار است.

 

قیف سیب زمینی کاغذی

کاغذ تحریر

این قیف از کاغذ تحریر یا همان کاغذ کپی ساخته می شود که می توان گفت کیفیت چاپ خوبی دارد و محدودیتی در طراحی و چاپ نارد. این کاغذ مقاومت و ضخامت کمتری از مقوای گلاسه دارد و روغن با عبور از کاغذ به دست مشتری منتقل می شود.
این قیف مناسب سرو سیب زمینی با حجم کم می باشد.

قیف سیب زمینی تحریر

مقوای کرافت

این مقوا از ارزانترین مقواهای موجود می باشد و در چاپ و طراحی دارای محدودیت هایی می باشد. این قیف روغن و رطوبت را براحتی از خود عبور نمی دهد و از مقاومت و استحکام خوبی برخوردار می باشد. قیف سیب زمینی کرافت از کرافت با گرماژهای بین ۷۰ الی ۲۳۰ گرم ساخته می شود که با افزایش گرماژ مقاومت آن نیز افزایش می یابد.

قیف سیب زمینی کرافت

ابعاد و مدل قیف سیب زمینی

جعبه قیف سیب زمینی دارای ابعاد کوچک ، متوسط و بزرگ می باشد که می توانید قیف مناسب با مقدار سیب زمینی که در رستوران برای مشتریان سرو می شود را سفارش دهید.
این جعبه دارای دو مدل ساده و با جای سس می باشد.

قیف سیب زمینی بلژیکی (قیف سیب زمینی با جای سس)

این جعبه دارای یک محفظه در بالای جعبه و یا در کنار جعبه می باشد و سس در این محل قرار می گیرد. این جعبه بسیار زیبا و شکیل می باشد و گزینه مناسبی برای متمایز کردن فست فود شما با دیگران می باشد. این جعبه از مقوای ایندل بورد تولید می شود.
به دلیل متصل بودن جای سس به جعبه سیب زمینی به راحتی می توان با یک دست جعبه را گرفته و با یک دست دیگر به راحتی سیب زمینی را میل کرد.
به دلیل داشتن جای سس در این نوع جعبه امکان تولید این جعبه از جنس کاغذ امکان پذیر نمی باشد.

قیف سیب زمینی بلژیکی
قیف سیب زمینی با جای سس
قیف سیب زمینی با جای سس اضافه

قیف ساده

این جعبه فاقد جای سس می باشد و به صورت یک قیف ساده و دارای سه سایز متفاوت می باشد. این قیف را می توان از مقوای ایندل بورد و یا کاغذ تولید نمود که این جنس ظرفیت چاپ چهار رنگ با کیفیت بسیار بالا را داراست .
این قیف به دلیل ساختار ساده آن ارزان ترین مدل جعبه سیب زمینی می باشد.

قیف سیب زمینی مقوایی

چاپ قیف سیب زمینی

قیف سیب زمینی بدون هیچ گونه محدودیت در چاپ و طراحی بوسیله دستگاه چاپ افست قابل چاپ می باشد. این محصول تا چهار رنگ به اضافه رنگ پنجم قابلیت چاپ دارد. طرح شما با بالاترین کیفیت در قسمت بیرونی جعبه چاپ خواهد شد. توصیه می شود قسمت داخلی قیف به دلیل برخورد مستقیم با سیب زمینی چاپ نشود.

خدمات پس از چاپ

جهت استحکام ، زیباتر شدن جعبه می توان از سلفون در این جعبه استفاده نمود. سلفون مورد استفاده در دو مدل مات و براق می باشد.از دیگر خدمات می توان به یووی اشاره نمود که جلوه براق و زیبایی به قسمت چاپ شده قیف می دهد.

قیمت قیف کاغذی سیب زمینی سرخ کرده

قیمت قیف سیب زمینی به عواملی همچون
تیراژ (تعداد سفارش )
یکی از تأثیرگذارترین عوامل در قیمت یک جعبه تیراژ سفارش می باشد که با بالاتر رفتن آن قیمت تمام شده هر جعبه کاهش می یابد.
جنس قیف
استفاده از جنس مناسب می تواند از نظر مالی مشتری را کمک کرده و در تاًمین خواسته های مشتری مفید واقع شود. از نظر قیمت جنس به کار رفته جهت تولید قیف کاغذی می توان به ترتیب هزینه تمام شده به مقوای ایندل بورد ، مقوای گلاسه ، مقوای کرافت و از همه ارزانتر به کاغذ تحریر اشاره نمود.
گرماژ
هر چقدر گرماژ مورد استفاده در محصول بالاتر باشد قیمت تمام شده جعبه بالاتر می رود. بنابراین در تولید قیف سیب زمینی باید گرماژ ورق را طوری انتخاب نمود که از یک طرف تحمل حجم و وزن سیب زمینی را تحمل نماید و از طرف دیگر با انتخاب گرماژ بالا هزینه اضافی به مشتری تحمیل نشود.
چاپ
با بالاتر رفتن تعداد رنگ چاپ و اینکه طرح چاپی تمپلیت باشد هزینه چاپ بالاتر رفته و به طبع آن هزینه تمام شده هر عدد قیف بالاتر می رود. خدمات پس از چاپ : هر کدام از خدماتی که بر روی قیف انجام شود هزینه جداگانه ای دارد و بر روی قیمت قیف تأثیرگذار می باشد.

نحوه سفارش قیف کاغذی

در ابتدا باید تیراژ ، جنس ، گرماژ و تعداد رنگ طرح مورد نظر مشخص شود که با راهنمایی مشاوران و طراحان ما به راحتی قابل انجام می باشد. سپس با مشخص نمودن قیمت ، فاکتور صادر می شود.

طراحی قیف در شرکت پارسیان پک رایگان بوده و مشتریان عزیز بدون هیچ گونه هزینه می توانند توسط طراحان مجرب این شرکت طرح مورد نظر را طراحی نمایند.پس از تأیید طرح توسط شما سفارش در پروسه تولید قرار خواهد گرفت.